Platinum Wasser PLAT-F-NEO 7 BOX – система зворотного осмосу у закритому корпусі (у пластиковому боксі) від німецького виробника. Ефективна система фільтрації в якій матеріал знаходиться всередині пластикового корпусу. Фільтр має звичайну конструкцію з'єднання картриджів із корпусом фільтра. Фільтраційний блок і накопичувальний бак встановлюються під кухонною мийкою або в другому місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів.
Етапи очищення води:
1. Механічна очистка 5 мкм – затримується основна частина механічних домішок (іржа, пісок, осад тощо)
2-3. Двоступінчасте очищення за допомогою комбінованого картриджа з поліпропіленової нитки та активованого вугілля. Картридж очищає воду від механічних домішок, що залишилися, видаляє з води хлор і органічні домішки, свинець та інші токсичні важкі метали.
4. Основне очищення мембраною зворотного осмосу на 75 GPD. Мембрана видаляє всі забруднення у воді, аж до бактерій та вірусів.
5-6. Комбінований картридж (вугільна очистка та мінералізація) доочистить воду після накопичувального бака, покращує її смакові якості, а також насичує воду корисними мінералами.
7. Біокерамічний картридж. Усередині знаходяться керамічні кульки із природного мінерального турмаліну, що викликає резонанс серед води та органічних молекул. FIR-промені активують обмін речовин, усувають негативні іони, забезпечуючи природні здібності до підвищення імунітету організму. Коригується рівень рН води.
Гарантія – 3 роки.
Технічні характеристики:
Виробник: Platinum Wasser (Німеччина)
Призначення: для холодної води
Кількість етапів очищення: 7
Розміри: 440 x 330 x 130 мм
Об'єм бака: 12 літрів
Матеріал бака: пластик
Тип крана: модерн (одинарний)
Тип колб: швидкознімні
Робочий тиск: 2,2 – 6 атм.
Температура температури: 5 - 35°C
Продуктивність: 285 л/добу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum Wasser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Пористість | 5 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 27 900 ₴





