Зворотний осмос - метод очищення води, при якому вода під дією магістрального трубопровідного тиску послідовно проходить очищення через 5 фільтруючих елементів:
- Sediment PP Cartridge - З води видаляються всі частинки розміром більше 5 мкм. Вода стає прозорою.
- Carbon Block Cartridge - Видаляються пов'язані з хлором з'єднання. Виконується додаткове очищення води від механічних домішок розміром до 10 мкм.
- Sediment PP Cartridge - Очищення води від механічних домішок розміром частинок до 1 мкм. Заключне очищення, після якого у воді практично відсутні нерозчинні домішки.
- RO Platinum Membrane - Мембрана зворотного осмосу продуктивність 75 галон/добу (280л). Мембрана сконструйована таким чином, що крім молекул води і ще незначної кількості розчинених у ній речовин в очищену воду нічого не потрапляє. Всі забруднення, які не пройшли через мембрану зливаються в каналізацію. Співвідношення чистої води і тієї, що утилізується - 1/4. Після очищення води мембраною, вода практично повністю знесолена. Така вода чудово підходить для приготування їжі, використання у побутовій техніці, наприклад, зволожувачах, і, звичайно така вода відмінно підходить для щоденного вживання.
- Carbon Postfilter - Вугільний «пост фільтр». Вода, що пройшла очищення зворотним осмосом, не завжди приємна на смак, тому для нормалізації смакових якостей і для коригування кислотно - лужного балансу використовується цей картридж, який повністю складається з високоякісного активованого вугілля.
- Mineral Postfilter - мінералізатор. Вода після обробки зворотним осмосом не містить домішок і солей, як шкідливих, так і корисних для організму. Тому інженери компанії Aquafilter вирішили комплектувати свої фільтри штучним мінералізатором, який додасть всі необхідні мінерали таким чином, щоб загальний солевміст був у межах 100мг/л і відповідав ГОСТ "Вода питна".
Характеристики:
- Тип установки - під кухонну мийку
- Тип мембрани - 75GPD
- Тип картриджів - Slim 10"
- Продуктивність макс. - 11,8 л/год
- Обсяг бака - 12 л
- Обсяг очищеної води - 7 л
- Матеріал бака - пластик
- Тип крана - крапля одинарний
- Розмір фільтра (ВхШхГ) - 450х450х150 мм
- Розмір бака (ВхШ) - 345х235 мм
- Робочий тиск - 3-5 бар
- Робоча температура - 5-40 °С
- Підключення - 1/2"
- Фільтр в зборі - 1 шт.
- Набір картриджів - 1 шт.
- Набір для підключення - 1 шт.
- Накопичувальний бак - 1 шт.
- Кран для чистої води - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum Wasser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Призначення очищення | Мінералізація, Очищення від вільного хлору |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Пористість | 10 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 345 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 235 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 690 ₴






