
Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FC51 Bipow2 Pro Digital Display Built-in Cable 22.5W 20 000 mAh Black E0027701
1 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6932172691899
+380 (95) 519-98-97
контакт-центрBaseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro — це портативний зарядний пристрій із ємністю 20 000 мАг, створений для тих, хто завжди в русі. Він забезпечує достатній запас енергії для багаторазового заряджання більшості смартфонів, дозволяючи залишатися на зв’язку у будь-якій ситуації.
| Питание и аккумулятор | |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА·ч |
| Быстрая зарядка | Есть |
| Стандарт быстрой зарядки | Quick Charge, Power Delivery |
| Мощность зарядки | 22.5 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Интерфейсы | |
| Входной интерфейс | USB-C |
| Выходной интерфейс | 1 x USB-A, 2 х USB-C |
| Выходные порты | 2 x USB-C: 5V (2.4A) / 9V (2.22A) / 12V (1.5A) 1 x USB-A: 5V (2.4A) / 9V (2A) / 12V (1.5A) |
| Входные порты | 1 x USB-C: 5V (3A) / 9V (2A) |
| Физические параметры | |
| Материал корпуса | Пластик/Поликарбонат |
| Цвет | Черный |
| Размеры | 122 х 69 х 32 мм |
| Вес | 356 г |
| Дополнительно | |
| Фонарик | Нет |
| Возможность заряжать ноутбук | Нет |
| Индикация заряда | Дисплей |
| Особенности | Встроенный кабель USB-C |
| Гарантийный срок | 6 міс. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | С дисплеем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | BASEUS |
| Мoдель | УМБ Baseus EnerFill FC51 Bipow2 Pro Digital Display Built-in Cable 22.5W 20 000 mAh |
| Ємність Power Bank | 20 000 мАh |
| Тематика | Автотематика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴