
Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FC51 Bipow2 Pro Digital Display Built-in Cable 22.5W 10 000 mAh Black E0027600
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6932172691875
+380 (95) 519-98-97
контакт-центрBaseus EnerFill Bipow 2 Pro — це портативний зарядний пристрій із ємністю 10 000 мАг, створений для тих, хто завжди в русі. Він забезпечує достатній запас енергії для багаторазового заряджання більшості смартфонів, дозволяючи залишатися на зв’язку у будь-якій ситуації.
| Живлення та акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Стандарт швидкої зарядки | Quick Charge, Power Delivery |
| Потужність зарядки | 22.5 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Інтерфейси | |
| Вхідний інтерфейс | USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 1 x USB-A, 2 х USB-C |
| Вихідні порти | 2 x USB-C: 5V (2.4A) / 9V (2.22A) / 12V (1.5A) 1 x USB-A: 5V (2.4A) / 9V (2A) / 12V (1.5A) |
| Вхідні порти | 1 x USB-C: 5V (3A) / 9V (2A) |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Пластик/Полікарбонат |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 110 х 68 х 20 мм |
| Вага | 204 г |
| Додатково | |
| Ліхтарик | Немає |
| Можливість заряджати ноутбук | Немає |
| Індикація заряду | Дисплей |
| Особливості | Вбудований кабель USB-C |
| Гарантійний термін | 6 міс. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | BASEUS |
| Мoдель | УМБ Baseus EnerFill FC51 Bipow2 Pro Digital Display Built-in Cable 22.5W 10 000 mAh |
| Ємність Power Bank | 10 000 мАh |
| Тематика | Автотематика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴