Змінний картридж "SVOD" Знезалізнення FBB20 для колби ВВ20 призначений для видалення заліза з водопровідної води.
В результаті застосування фільтра знижується вміст заліза у воді до нормативних показників (0,2 - 0,3 мг/л), а також видаляється марганець і алюміній. Забирається металевий запах і смак з води, захищає побутові прилади від передчасного ремонту.
СТРУКТУРА КАРТРИДЖА
Фільтрування здійснюється в три етапи:
1-й етап - видалення катіонів полівалентних металів (Са, Мg, Fe і ін.);
2-й етап - фільтр грубого очищення і доокислення Fe (II) до Fe (III). Коли вода проходить через волокно здійснюється видалення сполук заліза розчинених і диспергованих у воді. Волокно, обробляється з метою утворення на його поверхні комплексу функціональних груп, які забезпечують максимальне вилучення сполук заліза (оксиди заліза, солі заліза і ін. з'єднання).
3-й етап - механічний фільтр тонкого очищення з підвищеною гидрофильностью. Завдяки додатковій активації поверхні фільтра здійснюється «доуловлювання» полярних дрібнодисперсних речовин і інших механічних домішок. Ресурс картриджа - 200 м3 (при вмісті заліза у воді 1 мг/л) При підвищених значеннях рівня Fe ресурс визначається за допомогою таблиць (додаткове фото).
Комплектація виробу:
Картридж до фільтру "SVOD" Знезалізнення FBB20 - 1 шт.
Паспорт та інструкція з експлуатації - 1шт.
Резинки - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВОД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 750 ₴





