Змінний картридж для фільтра ST400 також можна встановити в будь-яку колбу 10".
"SVOD-AS" — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлуатації (особливо актуальні витрати газу та електроенергії). Ресурс - 70 000 л
- Захищає нагрівальний елемент від утворення накипу та інших відкладень.
- Покращує теплопередачу. Знижує вміст у воді важких металів і суспензій. Руйнує раніше утворений накип.
- Економить до 20% електроенергії і газу.
- Забезпечує безперебійну роботу протягом заявленого ресурсу або строку експлуатації. Продовжує термін служби техніки.
- Легко монтується в колбу 10".
- Ефективно працює у широкому температурному діапазоні: від +5 до +105 °С
- Безпечний для здоров'я людини. Наповнювач "SVOD-AS" гіпоалергенний, не викликає подразнення шкіри і слизових оболонок. Не завдає шкоди природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВОД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| 1 | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴

