- Захищає нагрівальний елемент від утворення накипу та інших відкладень.
- Покращує теплопередачу. Знижує вміст у воді важких металів і суспензій. Руйнує раніше утворений накип.
- Економить до 20% електроенергії і газу.
- Забезпечує безперебійну роботу протягом заявленого ресурсу або строку експлуатації. Продовжує термін служби техніки.
- Легко монтується в колбу, проста система зміни картриджа.
- Ефективно працює у широкому температурному діапазоні: від +5 до +105 °С
- Безпечний для здоров'я людини. Наповнювач "СВОД-АС" гіпоалергенний, не викликає подразнення шкіри і слизових оболонок. Не завдає шкоди природі.
- Ресурс - 42000 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВОД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 127 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


