Губка для прибирання The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber ідеально підходить для використання вдома, на кухні, у ванній кімнаті та навіть на відкритому повітрі.
А гнучкий матеріал робить губку м'якою у теплій воді та твердою у холодній, що допомагає впоратися з усіма завданнями прибирання.
Для більш складних завдань прибирання використовуйте холодну воду, щоб полегшити видалення стійкого бруду та плям.
Використовуйте теплу воду, щоб дістатися до важкодоступних місць, очистити столові прилади, скляний посуд, каструлі та сковорідки від жиру.
Підходить для використання:
Вдома: підлоги, стіни та шафи.
На кухні: посуд, стільниці, поверхні та холодильник.
У ванній кімнаті: раковини, душові кабіни, шафи та туалети.
На вулиці: меблі, поручні, огорожі та настили.
А гнучкий матеріал робить губку м'якою у теплій воді та твердою у холодній, що допомагає впоратися з усіма завданнями прибирання.
Для більш складних завдань прибирання використовуйте холодну воду, щоб полегшити видалення стійкого бруду та плям.
Використовуйте теплу воду, щоб дістатися до важкодоступних місць, очистити столові прилади, скляний посуд, каструлі та сковорідки від жиру.
Підходить для використання:
Вдома: підлоги, стіни та шафи.
На кухні: посуд, стільниці, поверхні та холодильник.
У ванній кімнаті: раковини, душові кабіни, шафи та туалети.
На вулиці: меблі, поручні, огорожі та настили.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Pink Stuff |
| Країна виробник | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴
