Опис
Scrub Daddy Colors - це революційні губки для миття, які характеризуються унікальною формою і зміною консистенції в залежності від температури води. Виготовлена із високоякісних матеріалів та інноваційної полімерної піни FlexTexture. Губка легко чиститься, не вбирає запахи та бактерії. Вона ідеально підходить для чищення різних поверхонь, а її ефективність та простота у використанні вже залучили тисячі задоволених клієнтів. Очищає, не дряпаючи, безпечна для використання на сковородах з антипригарним покриттям, із нержавіючої сталі, скла, дерева, кераміки та граніту. Її особлива текстура змінює жорсткість залежно від температури води.
У теплій воді вона стає м'якою і податливою, що ідеально підходить для дбайливого прибирання, а в холодній - тверднеє, ефективно видаляючи бруд, що в'ївся. Scrub Daddy – це не просто губка, це розумне рішення, яке полегшує повсякденну роботу на кухні. Вона не дряпає поверхні, легко миється і дуже довговічна.
Спосіб застосування:
Використовуйте для миття різних поверхонь без застосування миючих засобів. Для скла, Для сантехніки, Для плитки, Для побутової техніки, Для посуду
Розміри однієї губки 10см х 10см х 4см.
Характеристики
- Губки
- 1
- 10см х 10см х 4см.
Країна реєстрації бренду
- США
Країна-виробник товару
- США
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Універсальне |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Scrub Daddy |
| Країна виробник | США |
- Ціна: 225 ₴

