Колір — Зелений. Загальний об'єм глечика, л — 4,0. Об'єм очищеної води, л — 2,0. Температура води, що очищається — до 40 °C. Форма — Прямокутник. Ресурс — 300 л. Матеріал — пластик. Висота — 260 мм. Ширина — 260 мм. Глибина — 110 мм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 14 днів. Тип — Глечик. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Загальний об'єм глечика, л | 4 |
| Обсяг очищеної води, л | 2 |
| Ресурс | 300 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Температура води, що очищається | до 40°С |
| Тип | Глек |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
