Продуктивність — 1152 л/добу. Матеріал — пластик. Наявність помпи — так. Наявність бака — так. Висота — 4400 мм. Ширина — 850 мм. Глибина — 260 мм. Кількість етапів очищення — 5. Тип розміщення — Незалежний. Робоча температура — до 45 °C. Робочий тиск — 1,5-6 атм. Країна реєстрації бренда — Китай (Тайвань). Діаметр приєднання — 1/2". Формфактор (діаметр картриджа) — 4,5" (ВВ). Формфактор (висота картриджів) — 20". Тип — Зворотний осмос. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4400 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Наличие бака | Так |
| Наявність помпи | Так |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 1152 л/добу |
| Робоча температура | до 45 °С |
| Робочий тиск | 1.5 |
| Страна регистрации бренда | Китай (Тайвань) |
| Тип | Зворотний осмос |
| Тип розміщення | Незалежний |
| Формфактор (висота картриджів) | 20" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 4,5'' (ВВ) |
| Ширина | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴
