Продуктивність — 190 л/добу. Наявність бака — так. Висота — 420 мм. Ширина — 200 мм. Глибина — 370 мм. Тип крана — Одновентильний. Об'єм бака, л — 5 л. Тип розміщення — Незалежний. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Тип — Зворотний осмос. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наличие бака | Так |
| Продуктивність | 190 л/добу |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Тип | Зворотний осмос |
| Робочий тиск | 2 |
| Висота | 420 мм |
| Призначення | Для холодної води |
| Обсяг бака, л | 5 л |
| Тип розміщення | Незалежний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Вид крана | Одновентильный |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴
