Запасна сітка для Honeywell FF06 1/2", FK06 1/2" Змінна сітка для фільтрів і комбінованих редукторів із фільтром, на 100 мікронів. Сітка виготовлена з високоякісного матеріалу, до комплекту входить сама сітка й кільце ущільнювача. Діаметр: 2.1 см Висота: 8.6 см Ступінь фільтрації: 100 мкм Матеріал: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Діаметр | 21 мм |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | нерж.сталь |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Робоча температура | до 70 °С |
| Розмір фільтрації | 100 мкм |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Тип | Сітка-фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴
