Кількість в пачці, шт. — 1. Тип фільтрації — Антибактеріальне очищення. Продуктивність — 180 л/добу. Висота — 46 мм. Ширина — 305 мм. Глибина — 46 мм. Вага — 0.3 кг. Робоча температура — від 4 до 40 °C. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 14 днів. Тип — Мембрана. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 180 л/добу |
| Робоча температура | від 4 до 40 °C |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Мембрана |
| Тип фільтрації | Антибактеріальна очистка |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
