Професійна система фільтрації води під мийку, що виробляє лужну воду. Дизайн цього фільтра був розроблений з урахуванням тих, хто шукає здоровіший спосіб життя.Кристально чиста, лужна та іонізована вода є чудовим антиоксидантом, , який допомагає видаляти вільні радикали, відповідає за швидше старіння й робить великий вплив на розвиток пухлини/Сніг/Смачна та іонізована вода сприятливо впливає на pH рідин організму, створюючи лужне середовище, що, у свою чергу зменшує кількість таких випадків, як-от атеросклероз.Щизна та іонізована вода додає в організм різні мінерали, як-от кальцій, магній, залізо, марганець і літій, корисні для здоров'я людини. Крім підлущування та іонізації системаEXCITO-CLулює з води різні забруднення, як-от: відкладення (пісок, мул, іржа), хлор, органічні речовини, знижує жорсткість води та концентрацію важких металів. Це також покращує смак і запах води.СистемаEXCITO-CLіслизає технологію наносебра BACinix, створює стійкість до росту бактерій у картриджах.Система продається в естетичному футлярі. Набір роз'ємів, що дають змогу правильного встановлення й окремого крана.Преімущування Висока якість Конкурентне ціноутворення Зроблено в ЄСБістра доставка товару Уміньшує ОВП, підвищуючи рНЕфективний поглинач вільних радикалів Збільшує довговічність картриджа, запобігаючи мікробіологічному росту Існоваційна технологія наносебра BACINIX Компактний, зручний розмір для всіх установок під мийку Виготовлено з матеріалів, що відповідають вимогам FDA CFR-21 Настоюна прозора п'ятиступенева система фільтрації Іноваційна технологія наносебра Можливе бути використаний як засіб проти перекислення Покращує смак води Ситеми, обладнані сучасним краном і всіма установними речами 100% заводське випробування, а також стерилізовано, готово до встановлення.Рекомендації щодо застосування: Пиття до 2 літрів лужної та іонізованої води щодня покращує концентрацію. Лужна вода швидше засвоюється, прискорює обмінні процеси та прискорює виведення токсинів.Занурення м'яса або риби в лужну воду на 30 хвилин сприяє усуненню слідів крові та усуненню неприємного рибного запаху.Повільнення фруктів і овочів у лужну воду на 30 хвилин видаляє пестициди без втрати дорогоцінних мінералів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 438 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 5 (п'ять) |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Матеріал | пластик |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 3600 л/добу |
| Робоча температура | від 2 до 45 °C |
| Робочий тиск | 2 |
| Страна регистрации бренда | Польща |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | індивідуальний |
| Формфактор (діаметр картриджа) | індивідуальний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 846 ₴
