Кількість колб — 3 (три). Продуктивність — 190 л/добу. Ресурс — 6000 л. Матеріал — пластик. Наявність помпи — немає. Наявність бака — так. Установлювальний комплект — повний. Висота — 470 мм. Ширина — 430 мм. Вага — 12 кг. Тип крана — Одновентильний. Кількість етапів очищення — 5. Тип розміщення — Під мийку. Матеріал бака — Метал. Наявність мінералізатора — Ні. Робоча температура — від 5 до 40 °C. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (висота картриджів) — 10". Базове очищення — Так. Розмір встановлення — Стандартний. Тип — Зворотний осмос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова очищення | Так |
| Вага | 12 кг |
| Вид крана | Одновентильный |
| Висота | 470 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал бака | Метал |
| Наличие бака | Так |
| Наявність мінералізатора | Немає |
| Наявність помпи | Немає |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 190 л/добу |
| Робоча температура | від 5 до 40 °C |
| Розмір установки | Стандартний |
| Ресурс | 6000 л |
| Тип розміщення | Під мийку |
| Установчий комплект | повний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 890 ₴
