Кількість колб — 3 (три). Продуктивність — 190 л/добу. Ресурс — 6000 л. Матеріал — пластик. Наявність помпи — немає. Наявність бака — так. Установлювальний комплект — повний. Висота — 415 мм. Ширина — 390 мм. Глибина — 145 мм. Вага — 11,5 кг. Тип крана — Двовентильний. Кількість етапів очищення — 5. Об'єм бака, л — 12 л. Тип розміщення — Під мийку. Матеріал бака — Метал. Наявність мінералізатора — Так. Робоча температура — від 5 до 40 °C. Габарити бака — 370х250 мм. Робочий тиск — 3-5 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Діаметр приєднання — 1/2". Формфактор (висота картриджів) — 10". Розмір встановлення — Стандартний. Тип — Зворотний осмос. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,5 кг |
| Вид крана | Двохвентильний |
| Висота | 415 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал бака | Метал |
| Наличие бака | Так |
| Наявність мінералізатора | Так |
| Наявність помпи | Немає |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Обсяг бака, л | 12 л |
| Продуктивність | 190 л/добу |
| Робоча температура | від 5 до 40 °C |
| Робочий тиск | 3-5 атм. |
| Ресурс | 6000 л |
| Тип розміщення | Під мийку |
| Установчий комплект | повний |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 620 ₴
