Продуктивність — 4320 л/добу. Матеріал — пластик. Висота — 380 мм. Ширина — 310 мм. Глибина — 140 мм. Кількість етапів очищення — 3. Робоча температура — від 2 до 45 °C. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — 2,5" (Slim). Формфактор (висота картриджів) — 10". Тип — Проточний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 380 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 4320 л/добу |
| Робоча температура | від 2 до 45 °C |
| Робочий тиск | 2 |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 2,5'' (Slim) |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴
