Кількість колб — 3 (три). Продуктивність — 2880 л/добу. Висота — 340 мм. Ширина — 440 мм. Глибина — 145 мм. Кількість етапів очищення — 3. Робоча температура — від 4 до 40 °C. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Республіка Корея (Південна Корея). Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — 2,5" (Slim). Формфактор (висота картриджів) — 10". Тип — Проточний. Призначення — для холодної води. Кількість ступенів очищення — 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 340 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 145 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 2880 л/добу |
| Робоча температура | від 4 до 40 °C |
| Робочий тиск | 2 |
| Страна регистрации бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 2,5'' (Slim) |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴
