Кількість колб — 3 (три). Продуктивність — 190 л/добу. Матеріал — пластик. Наявність помпи — немає. Установлювальний комплект — повний. Висота — 420 мм. Ширина — 400 мм. Глибина — 190 мм. Вага — 10 кг. Тип крана — Одновентильний. Кількість етапів очищення — 5. Об'єм бака, л — 12 л. Тип розміщення — Під мийку. Матеріал бака — Метал. Наявність мінералізатора — Ні. Робоча температура — від 5 до 40 °C. Робочий тиск — 3-5 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Діаметр приєднання — 1/2". Формфактор (висота картриджів) — 10". Базове очищення — Так. Розмір встановлення — Стандартний. Тип — Зворотний осмос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Вид крана | Одновентильный |
| Висота | 420 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 5 |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал бака | Метал |
| Наявність мінералізатора | Немає |
| Наявність помпи | Немає |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Обсяг бака, л | 12 л |
| Продуктивність | 190 л/добу |
| Робоча температура | від 5 до 40 °C |
| Робочий тиск | 3-5 атм. |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип розміщення | Під мийку |
| Установчий комплект | повний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴
