Кількість колб — 3 (три). Продуктивність — 3600 л/добу. Ресурс — 8000 л. Матеріал — пластик. Висота — 350 мм. Ширина — 260 мм. Глибина — 90 мм. Кількість етапів очищення — 3. Робоча температура — 5-45 °C. Робочий тиск — до 6,5 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — індивідуальний. Формфактор (висота картриджів) — індивідуальний. Тип — Проточний. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 350 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 3600 л/добу |
| Робоча температура | 5 |
| Робочий тиск | до 6,5 атм |
| Ресурс | 8000 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | індивідуальний |
| Формфактор (діаметр картриджа) | індивідуальний |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
