Колір зелений. Загальний об'єм глечика, л — 3,9. Об'єм лійки — 1,9 л. Форма — Прямокутник. Ресурс — 299 л. Висота — 267 мм. Ширина — 152 мм. Глибина — 258 мм. Країна реєстрації бренда — Україна. Тип — Глечик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 267 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Загальний об'єм глечика, л | 3,9 |
| Об'єм воронки | 1,9 л |
| Ресурс | 299 л |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Тип | Глек |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
