Комбінований промивний фільтр для води Honeywell FK06Фільтр Honeywell FK06 — це комбінація промивного фільтра для води Honeywell FF06 і регулятора тиску води Honeywell D06F з'єднаних в одному корпусі, що забезпечує компактність встановлення обладнання та зменшує його вартість.FK06 Honeywell забезпечує безперервне подавання фільтрованої води, запобігаючи потраплянню сторонніх тіл, як-от крупинки іржі, пісок, волокна паклі та ін. Фільтрат легко видаляється в процесі промивання. Клапан зниження тиску унеможливлює вихід із ладу обладнання внаслідок надмірного тиску та знижує споживання води.Компактні розміри дають змогу встановити комбінований фільтр в умовах обмеженого простору.ОсобливостіПротестований за вимогам DIN/DVGW.Просте складання та настроювання вихідного тиску.Настроювання читається на шкалі.Настрочена пружина не вступає в контакт із водою.Картридж клапана може повністю змінюватися. Подавання фільтрованої води не припиняється в процесі промивання.Келебанія вхідного тиску не впливає на вихідний тиск.Сітка та колба фільтра можуть змінюватися. Збалансоване сідло клапана.Може обладнуватися вхідним зворотним клапаном. Перевірена та надійна конструкція.відповідає вимогам KTW.Конструкція фільтра Honeywell FK06-1AAMКорпуса з отворами G 1/4" під манометр з обох боків.Резьобового з'єднання (Версія A).Картридж клапана з діафрагмою та сідлом клапана.Пружинний стакан зі шкалою та ручкою настроювання.Настрочена пружина.Сітки фільтри тонкого очищення з колбою.Шаровий клапан.Габаритні розміри: Номальний діаметр, DN — 25; Розмір з'єднання, R — 1";L — 180 мм;I — 110 мм;H — 111 мм;h — 180 мм;D — 61 мм; Віес — 2 кг.
Технічні характеристики застосування: вода.Монтажне положення: горизонтальне, колбою фільтра вниз.Рабочий тиск: максимум 16 барів.Діапазон настроювання вихідного тиску: 1,5-6,0 барів.Рабоча температура: максимум 40 °C з прозорою колбою та максимум 70 °C з колбою з латуні.Значення Kvs — 6.0 м3/год.МатеріалиКорпус із латуні, стійкої до вимивання цинку.Фітинги з латуні.Картридж клапана з високоякісного синтетичного матеріалу.Пружинний стакан зі шкалою та ручкою настроювання з високоякісного синтетичного матеріалу.Пружина з пружинної сталі.Сітка фільтра з неіржавкої сталі.Колба фільтра з ударостійкого синтетичного матеріалу або латуні, стійкої до вимивання цинку.Діафрагма з армованого NBR.Принцип монтажу Honeywell FK06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне тиск | до 16 атм |
| Висота | 245 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Тиск на виході | 1,5-6 атм |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 1 (одна) |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 60 л/добу |
| Робоча температура | до 40 °С |
| Розмір фільтрації | 100 мкм |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Тип | Промивні |
| Тип фільтрації | очищення, прямоточна промивка та регулювання тиску |
| Форма | Т-подібний |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴
