Бар'єр Гранд Neo — оптимальне рішення для великої родини або маленького офісу. Сучасний дизайн, зручна ручка, високоякісний пластик, а завдяки максимальному об'єму глечика, він забезпечить 6 склянок чистої води за раз. Випускається зі зручним календарним індикатором ресурсу.Фільтр являє собою пластиковий глечик із лійкою, що очищає картридж і механічний індикатор ресурсу. Він надає великий об'єм чистої води для всієї родини. Надійне нарізне кріплення лійки захищає відфільтровану воду від потрапляння забруднень. А її зручна конструкція дає змогу автоматично відмикатися під час нахилу. Глечик виготовлений із безпечного високоякісного пластику BASF — рекомендованого для контакту з питною водою. Є можливість мити в посудомийній машині (крім кришки).
Щоб отримати чисту воду, потрібно наповнити лійку та почекати кілька хвилин. Картридж цього фільтра здійснює чотириступеневе очищення води. Він видаляє механічні домішки: іржу, пісок; солі жорсткості та з'єднання хлору. У процесі фільтрації повністю усувається неприємний запах і присмак. Очищена вода чудово підходить для пиття та приготування їжі.
Комплект постачання:
Фільтр у складі зі змінною касетою (стандарт/комп'ютер-4) Паспорт Пакувальна коробкаПродукція:
Ресурс змінної касети 350 літрів.
У разі споживання до трьох літрів води на людину на день середня тривалість роботи однієї змінної касети:
● для 1 особи — 90 днів
● для сім'ї з 2 осіб — 60 днів
● для сім'ї з 3 осіб — 40 днів
● для сім'ї з 4 осіб — 30 днів
Ресурс змінної касети залежить від якості вихідної води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір експерта | Рекомендую |
| Висота | 259 мм |
| Глибина | 142,5 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Загальний об'єм глечика, л | 4,2 |
| Об'єм воронки | 1,7 л |
| Обсяг очищеної води, л | 2 |
| Ресурс | 350 л |
| Термін служби виробу | 5 років |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Температура води, що очищається | до 40°С |
| Тип | Глек |
| Тип індикатора ресурсу | Механічний |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 282 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
