Колір — Червоний. Загальний об'єм глечика, л — 4,0. Об'єм лійки — 1,65 л. Об'єм очищеної води, л — 1,8. Температура води, що очищається — до 40 °C. Кількість в пакованні, шт. — 1. Форма — Прямокутник. Ресурс — 350 л. Тип індикатора ресурсу — Ні. Матеріал — пластик. Висота — 259 мм. Ширина — 282 мм. Глибина — 142,5 мм. Термін експлуатації виробу — 5 років. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 14 днів. Тип — Глечик. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 259 мм |
| Глибина | 142,5 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Загальний об'єм глечика, л | 4 |
| Об'єм воронки | 1,65 л |
| Обсяг очищеної води, л | 1,8 |
| Ресурс | 350 л |
| Термін служби виробу | 5 років |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Температура води, що очищається | до 40°С |
| Тип | Глек |
| Тип індикатора ресурсу | Немає |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 282 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
