Колір синій. Загальний об'єм глечика, л — 3,6. Об'єм лійки — 1,5 л. Об'єм очищеної води, л — 1,6. Температура води, що очищається — до 40 °C. Кількість в пакованні, шт. — 1. Форма — Циліндр. Ресурс — 299 л. Тип індикатора ресурсу — Ні. Матеріал — пластик. Висота — 253 мм. Ширина — 244 мм. Глибина — 160,3 мм. Стиль — Basic. Термін експлуатації виробу — 5 років. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 14 днів. Тип — Глечик. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 253 мм |
| Глибина | 160,3 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Загальний об'єм глечика, л | 3,6 |
| Об'єм воронки | 1,5 л |
| Обсяг очищеної води, л | 1,6 |
| Ресурс | 299 л |
| Термін служби виробу | 5 років |
| Стиль | Basic |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Температура води, що очищається | до 40°С |
| Тип | Глек |
| Тип індикатора ресурсу | Немає |
| Форма | Циліндр |
| Колір | Синій |
| Ширина | 244 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
