FitAqua ARO-7 Booster Pump - семиступінчаста система зворотного осмосу з насосом (помпою) для підвищення тиску води, призначена для домашнього використання. Система укомплектована першої прозорою колбою, для візуального контролю ступеня забрудненості першого картриджа. На колбах є подвійні гумові ущільнення. Виготовлена з якісного, міцного, стійкого до гідроудару та деформацій пластику. Фільтраційний блок і накопичувальний бак встановлюються на кухні під мийкою, а кран для чистої води виводиться на мийку.
Зворотний осмос FitAqua ARO-7 booster pump виготовляється в Польщі з сертифікованих компонентів NSF і WRAS.
Етапи очищення у зворотному осмосі FitAqua ARO-7:
1 етап - поліпропіленовий картридж FitAqua AC-YRN-10-5 - для холодної води. Видаляє з води пісок, іржу, суспензії і забруднення, що перебувають у воді, з розміром зерна 5 мікрон і більше. Картридж виконаний з поліпропіленового волокна, він відмінно покращує органолептичні параметри води.
2 етап - картридж FitAqua AC-CTO-10 - з брикетированним вугіллям, володіє високими абсорбційними властивостями щодо хлориду і органічних речовин, що знаходяться у воді. Спечений вугілля має вдвічі більше активну поверхню, а також більш високу ефективність фільтрації води.
3 етап - поліпропіленовий картридж FitAqua AC-PP-10-01 - для холодної води. Використовується для фільтрації питної води і води побутового призначення, - видаляє пісок, іржу та забруднення перебувають у воді з розміром 1 мікрон і більше.
4 етап - мембрана зворотного осмосу, являє собою бар'єр, який не дозволяє проникати до 98% бактерій, вірусів, мінеральних і органічних домішок, розчинених у воді, але пропускає молекули води. Фільтр відправляє небажані домішки в каналізаційну систему, а чисту воду — в накопичувальний бак.
5 етап - картридж постфільтр FitAqua AC-IL-GAC - пропускає воду через активоване вугілля з кокосової шкаралупи, завдяки чому вода набуває приємний присмак і запах.
6 етап - мінералізатор FitAqua AC-IL-MIN - для осмосу збагачує воду необхідними мінералами для організму людини, такими як кальцій, магній, натрій, калій.
7 етап - біокерамічний картридж FitAqua AC-IL-BIO - вода стає м'якою, насиченою киснем, має приємний смак без будь-яких неприємних запахів. Така вода бере участь у процесі очищення організму від токсинів, регулює рівень pH, допомагає видаляти вільні радикали, що впливають на процес старіння.
Комплектація: - корпус фільтра з кронштейном для кріплення на стіну; - комплект картриджів попереднього очищення; - мембрана; - вугільний постфільтр; - накопичувальний бак — 12 л.; -насос (помпа); - кран (стандарт) для очищеної води з установочним комплектом; - вхідна муфта; - Т-подібний кран; - кульовий вентиль на бак; - набір тюбінгів ; - дренажний хомут; - ключ для корпуса фільтра; - інструкція з експлуатації.
Гарантія - 1 рік
Технічні характеристики:
Виробник: FitAqua (Польща)
Призначення: для холодної води
Тип колб: стандартний
Етапи очищення води: 7
Розміри(ШхГхВ): 470 x 180 x 480 мм
Обсяг бака: 12 літрів
Матеріал бака: метал покритий емаллю
Тип крана: стандартний (подвійний)
Робочий тиск: 2,8 - 6 атм
Робоча температура: 5 - 35 °C
Продуктивність: 280 л/добу
Підключення до водопроводу: 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FITaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 7 |
| Швидкість фільтрації | 0.2 літр/хв |
| Призначення очищення | Мінералізація |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2.8 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 35 град. |
| Пористість | 1 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 14 900 ₴


