Система зворотного осмосу FITaqua RO-5 - складається з п'яти стадій очищення води і вугільного постфільтру. Система виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривалу і безперервну роботу фільтра, а також гарантує подачу якісної води вашій родині. Використовувані картриджі виробляються в Європі і відповідають найсуворішим стандартам якості.
Фільтрація води проходить в три етапи:
- Попередня фільтрація. На даному етапі вода по черзі проходить через три фільтруючих модуля, кожен з яких готує воду до основного очищення мембранної зворотного осмосу. Так картриджі механічного очищення видаляють з води абразивні забруднення (мул, пісок, іржа та ін.), А вугільний картридж видаляє з води хлор, різні органічні забруднення, пестициди. Все це робиться для збільшення терміну служби мембрани зворотного осмосу.
- Основна фільтрація. За цей етап очищення відповідає мембрана зворотного осмосу. Принцип дії мембрани дуже простий, завдяки своїй структурі вона пропускає крізь себе тільки молекули води, а всі забруднення - фільтруються і зливаються в дренаж. Мембрана забезпечує очищення води від 99,8% всіх забруднень, у тому числі бактерій і вірусів. Очищена вода постачається в накопичувальний бак для подальшого використання.
- Полірування води. Останній етап очищення води - вугільний постфільтр поліпшую смакові якості води та видаляє неприємний запах.
Після всіх етапів очищення води, ви отримуєте воду відмінної якості, позбавлену від усіх шкідливих забруднень.
Характеристики:
-
Тип установки - під кухонну мийку
-
Тип мембрани - 75GPD
-
Тип картриджів - Slim 10"
-
Продуктивність макс. - 11,8 л/год
-
Обсяг бака - 12 л
-
Обсяг очищеної води - 7 л
-
Матеріал бака - пластик
-
Тип крана - крапля подвійний
-
Розмір фільтра (ВхШхГ) - 480х380х145 мм
-
Розмір бака (ВхШ) - 350х260 мм
-
Робочий тиск - 3-5 бар
-
Робоча температура - 5-40 °С
-
Підключення - 1/2"
Комплектація:
-
Фільтр в зборі - 1 шт.
-
Набір картриджів - 1 шт.
-
Набір для підключення - 1 шт.
-
Накопичувальний бак - 1 шт.
-
Кран для чистої води - 1 шт.
-
Інструкція - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FITaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Швидкість фільтрації | 0.2 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 10 500 ₴
