Картридж AC-IL-BIO для фільтра Bluefilters - біокерамічний, виготовлений з прозорого поліетилену (ПЕТ). Всередині картриджа негативно заряджена биокерамическая суміш, що містить 2000 оі/см3 (негативно заряджені іони на кубічний см). Дослідження показали, що іонізована вода більш легко засвоюється людським організмом, що позитивно впливає на фізіологічні процеси організму (покращує обмін речовин і відновлює імунітет організму).
Картридж Bluefilters AC-IL-BIO краще всього використовувати, як останню сходинку в системах зворотного осмосу, після мінералізатора води.
Картридж Bluefilters AC-IL-BIO підходить для більшості фільтрів мають з'єднання 1/4" і не вимагає ніяких додаткових інструментів для установки.
Гарантія - 1 рік
Технічні характеристики:
Виробник: Bluefilters (Німеччина)
Призначення: для холодної води
Розмір: 25 х 5 см
Типорозмір: 10" х 2"
Підключення: 1/4" різьблення
Робочий тиск: 1,5 - 6 бар
Робоча температура: 2 - 45 °C
Продуктивність: 2,8 л/хв
Ресурс експлуатації: до 6000 л. (6-12 міс.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluefilters Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Типорозмір картриджа | 2"х10" |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліетилен |
- Ціна: 1 250 ₴

