BlueFilters New Line RO-9 - фільтр зворотного осмосу. Це дев'ятиступенева система очищення водопровідної води, призначена для побутового застосування. Компактність системи дозволяє встановити її під мийку. Система зібрана з швидкознімних картриджах типу "блок-модуль, що дозволяє проводити їх заміну легко і швидко.
Етапи очищення води BlueFilters New Рядок RO-9:
1.Поліпропіленовий картридж для утримання механічних домішок.
2.Картридж з гранульованим активований вугіллям, видаляє хлор і органічні домішки, різні токсини, у тому числі гербіциди.
3.Картридж з поліпропіленом і активованим вугіллям, що дозволяє підготувати воду для подальшої тонкого очищення.
4.Мембрана зворотного осмосу, утримує будь-які забруднювачі, пропускає тільки молекули води.
5.Вугільний фільтр, що підвищує смакові якості води.
6.Мінералізатор - вода наповнюється необхідними мінералами для повноцінної діяльності людини.
7.Біокерамічний картридж. Усередині якого керамічні турмалінові кульки, вони структурують молекули води. Вода набуває якості природних вод.
8.Унікальний картридж GWR за технологією Грандера. Він чудово відновлює воду, змінюючи її структуру і така вода покращує обмін речовин в організмі, підвищує імунітет.
Картридж Грандера - унікальний картридж який Blпроводит своєрідне пожвавлення води, повністю змінюючи її структуру і стираючи негативну пам'ять. Оживлена вода добре зберігається в ній не з'являються мікроорганізми, вона краще засвоюється організмом.
9.Ультрафіолетова лампа, яка чудово знезаражує воду і позбавляє її від мікробів і бактерій.
Ультрафіолетова лампа - випромінює ультрафіолетове світло, який знищує бактерії, мікроби і мікроорганізми. Лампа поміщена в надійний і міцний корпус. Комплектується блоком живлення. Термін служби до 9000 годин.
Технічні характеристики:
Виробник:BlueFilters (Німеччина)
Призначення: для холодної води
К-сть ступенів фільтрації: 9
Розміри: 360 x 480 x 110 мм
Тип корпусу: стандартний
Тип колб: легкознімні
Обсяг бака: 12 літрів
Матеріал бака: метал
Розміри бака: 320 x 180 мм
Тип крана: стандартний (подвійний)
Продуктивність: 285 л/добу
Підключення до водопроводу: 1/2"
Робоча температура: +5 - +40 °С
Робочий тиск: 2,8 - 6 атм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluefilters Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 9 |
| Швидкість фільтрації | 0.2 літр/хв |
| Призначення очищення | Мінералізація |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2.8 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 320 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 29 800 ₴



