Система зворотного осмосу Bluefilters ARO-7-NL виготовлена з використанням швидкоз'ємних картриджів для легкої і швидкої заміни.
Зворотний осмос - метод очищення води, при якому вода під дією магістрального трубопровідного тиску послідовно проходить очищення через 7 фільтруючих елементів:
- Bluefilters AC-SC-10-NL - Комбінований картридж з активованим вугіллям і поліпропіленової ниткою. Видаляє з води все частинки розміром більше 5 мкм і хлор. Вода стає прозорою.
- Bluefilters AC-GAC-10-NL - Видаляються пов'язані з хлором з'єднання. Виконується додаткове очищення води від механічних домішок розміром до 10 мкм.
- Bluefilters AC-PP-10-NL - Очищення води від механічних домішок розміром частинок до 5мкм. Заключне очищення, після якого у воді практично відсутні нерозчинні домішки.
- Bluefilters AC-OM-75 - Мембрана зворотного осмосу продуктивність 75 галон/добу (200л). Мембрана сконструйована таким чином, що крім молекул води і ще незначної кількості розчинених у ній речовин в очищену воду нічого не потрапляє. Всі забруднення, які не пройшли через мембрану зливаються в каналізацію. Співвідношення чистої води і тієї, що утилізується - 1/4. Після очищення води мембраною, вода практично повністю знесолена. Така вода чудово підходить для приготування їжі, використання у побутовій техніці, наприклад, зволожувачах, і, звичайно така вода відмінно підходить для щоденного вживання.
- Bluefilters IL-GAC-S - Вугільний «пост фільтр». Вода, що пройшла очищення зворотним осмосом, не завжди приємна на смак, тому для нормалізації смакових якостей і для коригування кислотно - лужного балансу використовується цей картридж, який повністю складається з високоякісного активованого вугілля.
- Bluefilters AC-IL-MIN - мінералізатор. Вода після обробки зворотним осмосом не містить домішок і солей, як шкідливих, так і корисних для організму. Тому інженери компанії Bluefilters вирішили комплектувати свої фільтри штучним мінералізатором, який додасть всі необхідні мінерали таким чином, щоб загальний солевміст був у межах 100мг/л і відповідав ГОСТ "Вода питна".
- Bluefilters AC-IL-BIO - Керамічні кульки з турмаліну емітують випромінювання FIR (Far infrared rays - випромінювання в далекій інфрачервоній області спектра), яке призводить до резонансу з частинками води і органічними частинками. Частка води і довжина хвилі FIR входять в резонанс, утворюючи збільшення амплітуди коливань частинок.
- Bluefilters AC-IL-GRD - має унікальну здатність «пожвавлення» води тобто повертає воді стабільну внутрішню структуру.
Важливо! Якщо ви проживаєте в приватному будинку - вам необхідний фільтр з що підвищує насосом, не дивлячись на вже наявні у вас насоси та гідроакумулятори.
Характеристики:
- Тип установки - під кухонну мийку
- Тип мембрани - 75GPD
- Тип картриджів - швидкоз'ємні
- Продуктивність макс. - 11,8 л/год
- Обсяг бака - 12 л
- Обсяг очищеної води - 8 л
- Матеріал бака - пластик
- Тип крана - модерн одинарний
- Розмір фільтра (ВхШхГ) - 435х360х150 мм
- Розмір бака (ВхШ) - 380х245 мм
- Робочий тиск - 3-5 бар
- Робоча температура - 5-40 °С
- Підключення - 1/2"
Комплектація:
- Фільтр в зборі - 1 шт.
- Набір картриджів - 1 шт.
- Набір для підключення - 1 шт.
- Накопичувальний бак - 1 шт.
- Кран для чистої води - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluefilters Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 8 |
| Швидкість фільтрації | 0.2 літр/хв |
| Призначення очищення | Мінералізація |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Пористість | 5 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 380 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 245 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 900 ₴


