Baseus EnerFill Ultra Mini 10000mAh 22.5W створений для зручної підзарядки пристроїв в дорозі завдяки поєднанню магнітної бездротової потужності 15Вт і швидкої дротової зарядки 22.5Вт. Такий функціонал допомагає швидко заповнити заряд смартфона в будь-якому місці без зайвих проводів. Пристрій забезпечує стабільну роботу і підходить для інтенсивного щоденного використання.
| Живлення та акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Стандарт швидкої зарядки | Power Delivery |
| Потужність зарядки | 22.5 Вт |
| Бездротова зарядка | Є |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Інтерфейси | |
| Вхідний інтерфейс | USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 1 x USB-C |
| Вихідні порти | 1 x USB-C |
| Вхідні порти | 1 x USB-C |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 104 х 69.8 х 18 мм |
| Вага | 209 г |
| Додатково | |
| Ліхтарик | Немає |
| Можливість заряджати ноутбук | Немає |
| Індикація заряду | Світлодіодна |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор • кабель USB-C - USB-C • документація |
| Гарантійний термін | 6 міс. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | BASEUS |
| Мoдель | УМБ Baseus EnerFill FM11 Ultra-Mini Magnetic 22.5W 10 000mAh |
| Ємність Power Bank | 10 000 мАh |
| Особливості | Підтримка бездротової зарядки MagSafe |
| Тематика | Автотематика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴
