Baseus Magnetic Bracket Mini з ємністю 10000 мАг – це ідеальний супутник для тих, хто цінує надійність та високу продуктивність. Заряджайте ваш смартфон кілька разів на одному заряді, маючи запас енергії на цілий день. Це портативний акумулятор, який забезпечить вам стабільну роботу без зайвих турбот, дозволяючи заряджати ваш iPhone або інші популярні смартфони. Висока енергоефективність робить цей пристрій незамінним у щоденних поїздках і подорожах.
| Живлення та акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Стандарт швидкої зарядки | Power Delivery 3.0 |
| Потужність зарядки | 20 Вт |
| Бездротова зарядка | Є |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Інтерфейси | |
| Вхідний інтерфейс | USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 1 x USB-C |
| Фізичні параметри | |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат/Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 109.1 х 70.4 х 18.5 мм |
| Вага | 203 г |
| Додатково | |
| Ліхтарик | Немає |
| Можливість заряджати ноутбук | Немає |
| Індикація заряду | Світлодіодна |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор • кабель USB-C - USB-C • документація |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | BASEUS |
| Мoдель | УМБ Baseus Magnetic Mini Air Wireless Power Bank 10000mAh 20W |
| Ємність Power Bank | 10 000 мАh |
| Особливості | Підтримка бездротової зарядки MagSafe |
| Тематика | Автотематика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴
