
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini wireless quick charging 10000mAh 20W White PPCX070002 дефект пак
1 783 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2000001654804
+380 (95) 519-98-97
контакт-центрЗаряджайте свої пристрої швидко і безпечно за допомогою павербанка Baseus! Powerbank Baseus Magnetic Mini оснащений портом USB-C, він також дає змогу здійснювати бездротову зарядку. Його ємність сягає 10 000 мАг. Крім того, він оснащений вбудованим дисплеєм, який дозволяє в будь-який момент перевірити ємність акумулятора. Він підтримує такі протоколи швидкої зарядки, як, наприклад, PD 20W.
| Живлення та акумулятор | |
| Ємність акумулятора | 10000 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Стандарт швидкої зарядки | Power Delivery 3.0 |
| Потужність зарядки | 20 Вт |
| Бездротова зарядка | Є |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Інтерфейси | |
| Вхідний інтерфейс | USB-C |
| Вихідний інтерфейс | 1 x USB-C |
| Фізичні параметри | |
| Колір | Білий |
| Розміри | 104.6 х 68.9 х 20 мм |
| Вага | 208 г |
| Додатково | |
| Ліхтарик | Немає |
| Можливість заряджати ноутбук | Немає |
| Індикація заряду | Світлодіодна |
| Кабель у комплекті | USB-C to USB-C |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор • кабель USB-C - USB-C • документація |
| Гарантійний термін | 6 міс. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | BASEUS |
| Мoдель | УМБ Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge 10 000 mAh 20W |
| Ємність Power Bank | 10 000 мАh |
| Тематика | Автотематика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 783 ₴