Фільтр зворотного осмосу Organic 6 - шестиступенева система зворотного осмосу з мінералізатором.
Питний фільтр Organic має компактні розміри і встановлюється під мийкою. Для виведення питної води після фільтра на мийку або стільницю встановлюється окремий невеликий подвійний кран типу Крапля. Завдяки подвійному крану Ви можете отримати окремо звичайну очищену воду, а окремо воду з корисними мінералами.
Фільтр Organic 6 має шість ступенів очищення води:
1. Попереднє механічне очищення 5 мкм (очищення від піску, іржі, осаду, мулу, глини та ін. механічних забруднень розміром понад 5 мкм).
2 Очищення за допомогою вугільного картриджа (картридж складається з гранульованого вугілля і очищає воду від хлору, хлорорганічних сполук, органіки).
3. Попереднє механічне очищення 1 мкм (доочищає воду і видаляє механічні домішки розміром понад 1 мкм, що залишилися, тим самим захищаючи мембрану від передчасного забруднення).
4 Зворотноосмотична мембрана. Основний елемент фільтрації, який очищає воду на 99,8%. Через мембрану проходить тільки молекула води і кисню. Всі інші домішки зливаються в дренаж (мембрана в комплект не входить, її можна обрати відповідно до потреби).
5. Вугільний постфільтр. Картридж для кондиціонування води безпосередньо перед подачею води на кран.
6. Мінералізатор. Збагачення води корисними мінералами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Тайвань |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Призначення очищення | Мінералізація |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 8 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 8 172 ₴

