
Система зворотного осмосу 5-ти ступенева з помпою Universal
8 064 ₴
- В наявності
- Код: UNI-5 PUMP
Система зворотного осмосу Filtrons UNIVERSAL 5-ти ступенева з помпою є компактною системою фільтрації води бюджетної серії, розробленою для покращення якості питної води в побутових умовах.
Ступені очищення:
1 стадія - Картридж поліпропіленовий 5 мкм. На початковому етапі попередньої підготовки вода проходить картридж механічного очищення на основі поліпропілену. Це дає змогу ефективно утримувати всі типи забруднень розміром понад 5 мкм.
2 стадія - Картридж вугільний. Завдяки високоякісному картриджу з брикетованого активованого вугілля виконується ефективне видалення хлору і хлорорганіки.
3 стадія - Картридж поліпропіленовий 1 мкм. Він утримує домішки розміром від 1 мкм.
4 стадія - Зворотноосмотична мембрана 75 GPD. На цій стадії вода фільтрується за технологією зворотного осмосу. Вода подається під тиском на синтетичну напівпрозору мембрану, яка пропускає лише молекули води і розчиненого в ній кисню. Усі утримувані домішки з частиною вихідної води зливаються у вигляді концентрату в дренаж, а очищена вода подається в накопичувальний бак.
5 стадія - Постфільтр. На завершальному етапі фільтрації відбувається поліпшення смакових якостей води та усунення стороннього запаху. Картридж постфільтра наповнений активованим вугіллям зі шкаралупи кокосового горіха.
Система Filtrons UNIVERSAL 5-ти ступенева оснащена помпою, яка забезпечує створення необхідного тиску для пропускання води через мембрану зворотного осмосу. Це особливо корисно в умовах з низьким водяним тиском, де наявність помпи покращує продуктивність та швидкість очищення води.
Рекомендації щодо встановлення та експлуатації:
Фільтраційний блок і накопичувальний бак встановлюються під кухонною мийкою або в іншому підходящому місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів.
Монтажні роботи включають установку і закріплення:
- фільтраційного блоку;
- монтаж подвійного крана подачі очищеної води;
- підключення дренажного хомута для зливу;
- муфти;
- крана забору вихідної води з водопроводу.
У комплектації фільтра накопичувальна ємність на 8 літрів.
Для очищеної води в комплекті йде стильний кран Капля.
Система зворотного осмосу Filtrons UNIVERSAL 5-ти ступенева з помпою призначена для покращення якості питної води, забезпечуючи ефективне видалення багатьох забруднень та отримання чистої води, придатної для пиття та приготування їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Filtrons |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 8 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 8 064 ₴