ЕФЕКТИВНА ОЧИСТКА ВІД ХЛОРУ ТА ХЛОРОРГАНІЧНИХ СПОЛУК
КОРЕГУЄ КОЛІР ТА ЗАПАХ ВОДИ
- видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки,
- зменшує концентрацію важких та кольорових металів
- видаляє фенол, нафтопродукти та пестициди
Всередині картриджу — 100% високоякісне гранульоване активоване вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів.
Технічні характеристики:
Розмір - ВВ20
Ресурс - до 30 000 л
Робочий тиск - 3,0 - 5,5 атм
Призначений для доочистки тільки холодної води. Ресурс картриджа залежить від якості вхідної води.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром ВВ20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВОД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴

