Здвоєний картридж з деревного і кокосового активованого вугілля забезпечує 2 етапи очищення води:
• очищення води від: хлору, хлорорганічних сполук, бактерій, вірусів, важких металів і радіонуклідів;
• доочищення води від: залишкового хлору, важких металів, хвороботворних мікробів, неприємних присмаків і запахів.
У конструкцію даного картриджа входить срібний модуль, який знезаражує воду, що очищається.
Технічні характеристики:
Розмір 10 дюймів
Ресурс картриджа - до 4000 л
Температура оброблюваної води: +4 ... +30 ° С
Термін придатності (картриджа) - 3 роки
Даний картридж підходить до всіх фільтрів стандарту 10 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВОД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 252 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴

