Губка для чищення The Original Scrub Mommy - справжня знахідка. Чистка без подряпин на різних побутових поверхонь, включаючи антипригарне покриття, кришталь, граніт, травертин та промаслену бронзу.
Її сторона FlexTexture® стає твердою у холодній воді, забезпечуючи додаткову миючу здатність. У теплій воді вона розм'якшується і найкраще підходить для легкого прибирання. Її ResoFoam® Side має в 6 разів більшу поглинаючу здатність, ніж інші губки, виробляє на 60% більше мильної піни, а також має стійкість до запахів і плям.
Форма Scrub Mommy ергономічна та повністю функціональна. Використовуйте її очі, щоб очистити все на 360 градусів і дістатися до дна високих склянок, кавників і каструль.
Її "усмішка" очищає обидві сторони посуду одним легким рухом.
Можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Scrub Daddy |
| Країна виробник | США |
- Ціна: 225 ₴

