J.SHMIDT 500 - це мобільний аналог стаціонарних систем. Вбудований мікронасос допомагає воді пройти через щільний фільтруючий композит та мікрофільтраційну мембрану. Вода очищається настільки ефективно, що не потребує подальшого кип'ятіння.
За глибоке очищення від розчинених токсичних домішок — хлору, хлорорганіки (канцерогенів) та важких металів — відповідає композит із активованого вугілля та іонообмінного мікроволокна АКВАЛЕН™. Половолоконна мембрана забезпечує фінішне очищення води від частинок розміром до 0,1 мікрона, а також бактерій та паразитів, стійких до хлору. Фільтрована вода гіпоалергенна і підходить для приготування дитячого харчування.
JS 500 завжди поруч — навіть під час переїзду, відрядження або відпустки. JS 500 фільтрує воду зі швидкістю до 1 л/хв, довго тримає заряд, а його корпус не боїться падінь завдяки ударостійкому органічному склу Tritan™.
Зарядити JS 500 так само просто, як зарядити смартфон: його достатньо підключити до USB-порту за допомогою кабелю (у комплекті). Світловий індикатор на панелі керування заздалегідь попереджає про низький заряд батареї та закінчення ресурсу модуля.
J.SHMIDT 500 очищає воду від:
активного хлору
бактерій
органічних речовин
свинцю
важких металів
колоїдного заліза
Характеристики:
Ресурс картриджа – до 500 л
Колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтра | глечик |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Використання для холодной води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс | 500 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 1 кг |
| Загальний об'єм глечика, л | 1.24 |
| Тип | Глек |
| Колір | Білий |
| Висота | 280 мм |
| Тип індикатора ресурсу | Електронний |
| Призначення | Для холодної води |
| Форма | Овал |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
