Об'єм очищеної води, л — 2,0. Температура води, що очищається — до 30 °C. Висота — 285 мм. Ширина — 170 мм. Глибина — 270 мм. Країна реєстрації бренда — Україна. Гарантія — 14 днів. Тип — Глечик. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НАША ВОДА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Обсяг очищеної води, л | 2 |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Температура води, що очищається | до 30°С |
| Тип | Глек |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
