Кількість колб — 5 (п'ять). Продуктивність — 280 л/добу. Матеріал — пластик. Наявність помпи — немає. Наявність бака — так. Установлювальний комплект — повний. Тип крана — Одновентильний. Кількість етапів очищення — 6. Об'єм бака, л — 18 л. Тип розміщення — Під мийку. Матеріал бака — Метал. Наявність мінералізатора — Так. Робоча температура — від 5 до 40 °C. Габарити бака — 400х280 мм. Робочий тиск — 3-6 атм. Країна реєстрації бренда — Республіка Корея (Південна Корея). Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Діаметр приєднання — 1/2". Формфактор (висота картриджів) — 10". Розмір встановлення — індивідуальний. Тип — Зворотний осмос. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид крана | Одновентильный |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 5 (п'ять) |
| Кількість етапів очищення | 6 |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал бака | Метал |
| Наличие бака | Так |
| Наявність мінералізатора | Так |
| Наявність помпи | Немає |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Обсяг бака, л | 18 л |
| Продуктивність | 280 л/добу |
| Робоча температура | від 5 до 40 °C |
| Робочий тиск | 3 |
| Розмір установки | індивідуальний |
| Страна регистрации бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип розміщення | Під мийку |
| Установчий комплект | повний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴
