Колір синій. Загальний об'єм глечика, л — 2,8. Об'єм лійки — 1,4 л. Форма — Прямокутник. Ресурс — 300 л. Тип індикатора ресурсу — Механічний. Висота — 253 мм. Ширина — 120 мм. Глибина — 250 мм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 14 днів. Тип — Глечик. Призначення — для холодної води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 253 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Загальний об'єм глечика, л | 2.8 |
| Об'єм воронки | 1,4 л |
| Ресурс | 300 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Глек |
| Тип індикатора ресурсу | Механічний |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
