Промивні фільтри Honeywell FF06 тонкого механічного очищення Промивні фільтри тонкого очищення серії miniplus забезпечують безперервне подавання фільтрованої води. Фільтр тонкого очищення запобігає потраплянню сторонніх тіл, як-от крупинки іржі, пісок, волокна паклі та ін.Осадок накопичується на дні фільтра та може просто видалятися в процесі промивання одним рухом руки.Компактний розмір фільтра дає змогу встановлювати його в умовах обмеженого простору.Особливості промивного фільтра Honeywell FF06• Сертифікація DIN/DVGW• Простота монтажу • Подання фільтрованої води не припиняється в процесі зворотного промивання• Прозора колба з ударостійкого синтетичного матеріалу дає змогу візуально оцінити ступінь забруднення фільтра• Сітка фільтра та прозора колба повністю змінюються• Перевірена та надійна конструкція• Відповідає вимогам KTWКонструкція промивного фільтра Honeywell FF06• Корпуси зі сполучною різзю та нарізними • фіттингами • Сітки фільтра тонкого очищення з колбою • Кульового клапана Матеріали промивного фільтра Honeywell FF06• Корпус із латуні, стійкої до вимивання цинку • Нарізьні фітинги з латуні • Сітка фільтра з неіржавкої сталі • Ковба фільтра з ударостійкого синтетичного матеріалу або латуні, стійкої до вимивання цинку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне тиск | до 16 атм |
| Висота | 180 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Діаметр підключення | 1" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 1 (одна) |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 172,8 л/добу |
| Робоча температура | до 40 °С |
| Розмір фільтрації | 100 мкм |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Тип | Промивні |
| Тип фільтрації | очищення, промивка прямоточна |
| Форма | Т-подібний |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 879 ₴
