Фільтри для води, 3 ступені фільтрації. Система містить у собі фільтр FCPS5, який видаляє відкладення, як-от: пісок, мул, іржа, речовини до 5 мкм, FCCST2 картридж знижує жорсткість води та концентрації заліза. FCCBKDF видаляє хлор, пестициди, органічні речовини, знижує концентрацію важких металів, а також покращує смак і запах води, має бактеріостатичні властивості.Набір містить: систему FP3-K1N, FCPS5, FCCST2, FCCBKDF картриджі, FXFCH5 кран, роз'єм під'єднання 1/2", труба, інструкція та кольорове паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 390 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 4320 л/добу |
| Робоча температура | від 2 до 45 °C |
| Робочий тиск | 2 |
| Страна регистрации бренда | Польща |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 2,5'' (Slim) |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴
