Кількість колб — 3 (три). Матеріал — пластик. Висота — 770 мм. Ширина — 595 мм. Глибина — 240 мм. Робоча температура — до 40 °C. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Сінгапур. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — 4,5" (ВВ). Формфактор (висота картриджів) — 20". Тип — Проточний. Призначення — для холодної води. Кількість ступенів очищення — 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 770 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Для холодної води |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Робоча температура | до 40 °С |
| Робочий тиск | 2 |
| Страна регистрации бренда | Сінгапур |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | 20" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 4,5'' (ВВ) |
| Ширина | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴
