Колір — Сірий. Кількість колб — 1 (одна). Продуктивність — 5185 л/добу. Ресурс — 12 000 л. Матеріал — пластик. Висота — 220 мм. Ширина — 150 мм. Глибина — 150 мм. Кількість етапів очищення — 1. Робоча температура — від 4 до 38 °C. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Формфактор (діаметр картриджа) — 4,5" (ВВ). Формфактор (висота картриджів) — індивідуальний. Тип — Проточний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 1 (одна) |
| Кількість етапів очищення | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 5185 л/добу |
| Робоча температура | від 4 до 38 °C |
| Робочий тиск | 2 |
| Ресурс | 12000 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | індивідуальний |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 4,5'' (ВВ) |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴
