Колір — Білий. Температура води, що очищається — до 40 °C. Кількість колб — 3 (три). Тип фільтрації — пом'якшення і часткова демінералізація. Продуктивність — 4320 л/добу. Ресурс — 10000 л. Матеріал — пластик. Установлювальний комплект — повний. Висота — 310 мм. Ширина — 400 мм. Глибина — 140 мм. Вага — 5,5 кг. Тип крана — Одновентильний. Кількість етапів очищення — 3. Тип розміщення — Під мийку. Робочий тиск — 2-6 атм. Країна реєстрації бренда — Росія. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Діаметр приєднання — 1/2" х 1/4". Формфактор (діаметр картриджа) — 2,5" (Slim). Формфактор (висота картриджів) — 10". Тип — Проточний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг |
| Вид крана | Одновентильный |
| Висота | 310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 140 мм |
| Діаметр підключення | 1/2" х 1/4" |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 4320 л/добу |
| Робочий тиск | 2 |
| Ресурс | 10000 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Температура води, що очищається | до 40°С |
| Тип розміщення | Під мийку |
| Тип фільтрації | зм'якшування і часткова демінералізація |
| Установчий комплект | повний |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 2,5'' (Slim) |
| Колір | Білий |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 355 ₴
