Фільтр для очищення та знезараження жорсткої води Гейзер Ультра БІО 421. Ідеально підходить для української водопровідної води.100% знезараження, не потрібне кип'ятіння води, рекомендується Інститутом Пастера для дитячих, шкільних та лікувальних установ!!! Механічний картридж для захисту ресурсу наступних картриджів. Виробляє очищення води від бруду, зважених частинок і нерозчинних домішок.Картридж Арагон 2 Біосерійний картридж видаляє всі бактерії та віруси, очищають воду від шкідливих домішок, хлору, заліза, важких металів, нітратів, пестицидів, зважених частинок, надлишку солей жорсткості та коригують її мінеральний склад.Картридж Арагон 2 Біо містить особливо ефективний бактеріодинамічний агент, який у взаємодії з матеріалом Арагон і за збереження в картриджі срібла в незмивній формі, створює подвійну гарантію захисту від вірусів і бактерій.Очищаючи воду, Арагон змінює структуру розчинених у ній солей кальцію і магнію (солі жорсткості) — «квазіум'якшення». Унаслідок цього у воді вдесятеро підвищується кількість арагоніту — засвоюваної форми кальцію.Унікальність усіх картриджів Арагон полягає в тому, що в них працюють одночасно два механізми щодо усунення накипу: видалення солей жорсткості за класичним механізму іонного обміну та ефект «квазіум'якшення» (патент 2004138606/15) В картриджі Арагон 2 Біо змінюється структура розчинених у воді солей жорсткості, утворюється корисна для організму арагонітова форма карбонату кальцію. Унаслідок цього підвищується засвоюваність кальцію.Вода, насичена арагітом не утворює під час нагрівання міцного осаду у формі накипу, а наявний на стінках посуду — руйнується.Картридж Дисраптор — новітня технологія видалення вірусів, бактерій, цистів, гумінових з'єднань.Унікальний фільтроматеріал на основі наноалюмінієвих волокон від американської компанії Ahlstrom. Ефективно знижує рівень хлору, заліза та важких металів.Протестований за американськими стандартами 42, 53, 61 NSF ( Національного санітарного Фонду). Удавальні забруднення: Нерозчинні частинки, іржа, пісок, мул — 100%; 99%; Активний хлор — 96%; Гірганічні сполуки — 92%;олі жорсткості — 85%; мікроорганізми та кишкова паличка — 100%; Вірус Гепатиту А, ротавіруси та норовіруси — 100%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гейзер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,7 кг |
| Висота | 310 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 3 |
| Матеріал | пластик |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Продуктивність | 4320 л/добу |
| Робоча температура | до 40 °С |
| Робочий тиск | 2 |
| Ресурс | 7000 л |
| Страна регистрации бренда | Росія |
| Тип | Проточний |
| Формфактор (висота картриджів) | 10" |
| Формфактор (діаметр картриджа) | 2,5'' (Slim) |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴
