Кількість колб — 3 (три). Продуктивність — 280 л/добу. Матеріал — пластик. Наявність помпи — так. Наявність бака — так. Установлювальний комплект — повний. Висота — 450 мм. Ширина — 400 мм. Глибина — 150 мм. Вага — 14,5 кг. Тип крана — Двовентильний. Кількість етапів очищення — 6. Об'єм бака, л — 18 л. Тип розміщення — Під мийку. Матеріал бака — Метал. Наявність мінералізатора — Так. Робоча температура — від 5 до 40 °C. Габарити бака — 400х280 мм. Робочий тиск — 3-5 атм. Країна реєстрації бренда — Польща. Гарантія — 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Діаметр приєднання — 1/2". Формфактор (висота картриджів) — 10". Розмір встановлення — Стандартний. Тип — Зворотний осмос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14,5 кг |
| Вид крана | Двохвентильний |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість колб | 3 (три) |
| Кількість етапів очищення | 6 |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал бака | Метал |
| Наличие бака | Так |
| Наявність мінералізатора | Так |
| Наявність помпи | Так |
| Обмін та повернення | Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Обсяг бака, л | 18 л |
| Продуктивність | 280 л/добу |
| Робоча температура | від 5 до 40 °C |
| Робочий тиск | 3-5 атм. |
| Страна регистрации бренда | Польща |
| Тип розміщення | Під мийку |
| Установчий комплект | повний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴
